Autodiagnostika Honda

Potřebujete na Praze 9 - Černý Most, na Praze 20 - Horní Počernice zajistit autodiagnostiku svého vozu Honda? Neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou přijeďte. Rádi vám pomůžeme.

Provádíme autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek vozidel Honda, ale i dalších značek. Pokud máte problém s diagnostikou motoru nebo čehokoli jiného, můžete se na nás obrátit.

 

Co to vlastně autodiagnostika je?

Vážnější závadu automobilu obvykle poznáte podle toho, že se vám na palubní desce rozsvítí oranžová kontrolka motoru, která nezhasne do doby, dokud nedojde k odstranění závady. K odhalení závad a jejich oprav slouží tzv. autodiagnostika, pomocí které lze jednoduše přečíst informace o případných závadách, provést jejich opravu nebo zjistit některé další hodnoty a údaje z jednotlivých čidel, které odhalí lokalizaci chyby a určí její příčinu i řešení na bázi elektronického vyladění řídicích jednotek a definovaných továrních nastavení.

 

Autodiagnostika odhalí i potíže, které nejsou na první pohled vidět

Většina řídících jednotek v automobilech je dnes vybavena paměťovými závody, do kterých se ukládají informace o zjištěných závadách. Výhodou diagnostiky je, že díky ní lze poměrně snadno vyhodnotit i závady, které se objevují pouze sporadicky a  bez ní by se jen těžko odhadovaly. Výsledkem diagnostiky je načtení konkrétních informací o problémech vozu a jednotlivých čidel a modulů, které s její pomocí lze případně změnit a opravit. Nebo alespoň zjistit, na jakou chybu se zaměřit a co je potřeba opravit.